<
Czy budowanie stron jest wciąż opłacalne
Dużo ludzi myśli czy nie zająć się budowaniem witryn WWW a, także innymi rzeczami powiązanymi z Internetem. Jest to nader intrygujące pytanie, na które nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Z biznesem, który oparty jest na projektowaniu portali WWW jest tak samo jak z każdym innym pomysłem na działalność zarobkową. Tak, więc warto przygotować odpowiedni biznesplan, który będzie określał czy tworzenie stron www stanie się dla nas dobrze płatne. A co najistotniejsze czy ta forma działalności będzie wystarczająca do zaspokojenia kosztów prowadzenia działalności i osiągnięciu satysfakcjonującego nas zysku.

Samo budowanie stron www to jedna z wielu usług, które możemy sprzedać potencjalnym kontrahentom. Oprócz tego należy zastanowić się nad dodatkowymi produktami. Świetnym dodatkiem do naszych zarobków może być pozycjonowanie portali internetowych w Google, prowadzenie kampanii Adwords czy projektowanie szablonów na znane serwisy aukcyjne.

Samo zbudowanie strony www jest przeważnie czynnością jednorazową i częstokroć zleceniodawca nie powierza nam cyklicznych jej modernizacji. Tak, więc zarobek z tworzenia serwisów www nie jest wystarczający do utrzymania firmy. Potrzebujemy ciągłych przepływów gotówki od zleceniodawców, którzy potrzebują reklamy. Tak, więc świadczenie usług, które trzeba robić co miesiąc jest doskonałym rozwiązaniem.

To właśnie one dają nam pewność, iż co miesiąc otrzymamy określony przepływ pieniędzy. Chociażby w teorii. Często się zdarza, iż kontrahenci ociągają się z płatnościami lub rezygnują nagle z usługi.
Czy budowanie stron jest wciąż opłacalne