<
Idea na swój interes w Internecie realizowana od niewłaściwej strony
Dużo osób poszukuje szczęścia w biznesie. Wszyscy z nas oglądają zagraniczne filmy, w których ludzie posiadają ogromne fortuny. Tak, więc nie brakuje w naszym kraju osób, którzy mają ochotę powtórzyć ich sukces w swojej ojczyźnie.

W naszych umysłach panuje, nie zawsze poprawny trend, który mówi iż w wirtualnej rzeczywistości jesteśmy w stanie osiągnąć oszałamiającą karierę i zarobić miliony złotych. Po części jest to prawdą. Natomiast wirtualna rzeczywistość nie wiele różni się od zwykłej rzeczywistości, w której trzeba robić swoje interesy. Mimo tego dużo młodych przedsiębiorców o tym zapomina i łapie się w pułapkę. Wiąże się ona z brakiem wystarczających pieniędzy do prowadzenia swojej firmy w Internecie. Wiele osób uważa, iż zbudowanie witryny WWW to największy koszt. Nic bardziej mylnego. Cena witryny internetowej to tylko 10% wydatków, jakie trzeba ponieść w pierwszym roku na promocję zbudowanej witryny w wyszukiwarce.

Jeszcze większe wydatki będą musieli ponieść właściciele serwisów internetowych. Tam miesięczny budżet na promocję strony internetowej w wyszukiwarce to rząd kilkunastu tysięcy na miesiąc. Na tą sumę składają się opłaty związane z pozycjonowaniem strony w wyszukiwarce oraz ceny reklam Adwords i marketingu szeptanego. A, więc jak prosto policzyć potrzebujemy około dwieście tysięcy złoty na marketing. Dla większości młodych biznesmenów ta kwota jest nieosiągalna i ponoszą porażkę.
Idea na swój interes w Internecie realizowana od niewłaściwej strony